Старшата възраст на "моряците" с победа над Верея

Юношите старша възраст на Черно море записаха домакинска победа с 2:0 срещу Верея в среща от 12-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 години.

Варненци взеха инициативата още след първия съдийски сигнал, но не успяха да стигнат до гол през първото полувреме. На три пъти гредите спасяваха гостите, а пропуски сами срещу вратаря направиха Илиан Илиев и Валентин Йосков. След почивката стража на домакините Иван Дюлгеров се намеси авторитетно след опасни атаки на старозагорци. Все пак в 60-та мин "моряците" откриха резултата след добавка на Стоян Илиев. Точка на спора малко преди края сложи влезлият като резерва Калоян Диев с хубав диагонален удар. Пред клубния сайт наставникът на Черно море Тодор Каменов заяви, че е доволен само от резултата, но не и от представянето на своите възпитаници, които отново са допуснали старата слабост – да пропускат изгодни положения. /БГНЕС