"Янтра" най-после победи в контрола

Габровци се наложиха с 3:1 над "Две могили"

Снимка: Булфото

Габровският "Янтра" се наложи с 3:1 над "Две могили" в среща, която се проведе на осветление снощи на новото игрище с изкуствена трева до стадион "Христо Ботев". Успехът бе първи за тима от старопланинския град в седемте контролни срещи, които той изигра до момента.

Всички попадения бяха отбелязани през второто полувреме, макар че габровци имаха териториален превес и създадоха няколко изгодни положения още през първата част.

След почивката играчите на "Янтра" излязоха пределно мотивирани и отбелязаха три попадения, преди състезаващият се в Североизточната "В" група тим на "Две могили" да върне един гол в последната минута на мача.

Головете за водения от старши треньора Николай Василев габровски отбор отбелязаха Георги Павлов, Ивайло Христов и Мирослав Косев от дузпа.

Източник: дарик