Ловеч 20°C

Фенове прекъснаха мача "Литекс" - "Спартак" (Вн)

Въпреки екшъна "оранжевите" победиха домакините си във Варна с 2:3

Снимка: Bulphoto

Двадесетина привърженици на "Спартак" (Варна) прекъсна за кратко срещата реванш между любимия си тим и "Литекс" за Купата на България. Феновете прескочиха оградите на своя сектор и нахлуха на терена с цел да прекратят двубоя, недоволни от настоящото ръководство на клуба. След последвалата гонитба с охраната и масиран обстрел с бомбички и димки, играта все пак продължи.

Отборът на "Литекс" се класира за осминафиналите на турнира. "Литекс" победи като гост "Спартак" (Варна) с 2:3. В първия мач отборът от Ловеч победи с 5:1. С общ резултат от двата мача 8:3 Литекс продължава напред.

1072075

С гол на Ганчев в 28-ата минута "Спартак" поведе в резултата в реванша. Мирослав Манолов отбеляза голове в 33-ата минута и 40-ата от дузпа, и Момчил Цветанов - в 42-ата минута.

В 44-ата минута от дузпа Бедиров оформи крайното 2:3.