Награди за русенски танцьори

клуб "Фламинго 98"

Много награди спечелиха във Варна русенските състезатели от Клуб по спортни танци "Фламинго'98", с треньор Цветомир Панчев.

По време на Открития турнир по спортни танци, двойките се класираха както следва:

Състезатели до 9 години - второ място за Христо Панчев и Ванина Георгиева;

Състезатели до 11 години - трето място за Йордан Тодоров и Мария Йолова;

Състезатели до 13 години - второ място за Никола Стефанов и Симона Здравкова;

Клубът имаше представители и при набиращата все по - голяма популярност нова дисциплина "соло момичета".

При девойките до 11 годишна възраст в I - ва група Симона Здравкова се класира на трето място. Мария Йолова  е трета  в категорията "соло момичета" II - ра група, второто място в същата група бе отредено за Соня Ковачева.

При състезателите в клас "18 С + С" Стелиян Николов и Весела Христова заеха призовото трето място. Дейвид Цветков и Емилия Генова пък заслужено получиха второ място в клас "18 В + В" - латиноамерикански танци.