Кесаревци спечелиха купата на футболния турнир

Финалът на Коледния турнир по футбол на малки вратички, се изигра на 14 декември в Спортната зала на Стражица. В битката се включиха 10 отбора от община Стражица. Най-добрите четири отбора се срещнаха във финалния ден.

За трето и четвърто място играха отборите на ГЕРБ – Стражица срещу отбора на "Бед бойс" – Стражица, като футболният двубой представи оспорвана игра и остави публиката до последната митута без решенеие за изхода от мача. Мачът в редовните 40 минути завърши с резултат 1:1, купата за трето място се реши с отбелязване на 5 дузпи. Крайния резултат от дузпи 3:2 позволи на отбора на ГЕРБ да вземе купата за трето място и паричната награда. Наградата бе връчена от инж. Йордан Димитров, заместник-кмет на... още...