Шампиони! "Етър" се завърна в елита + Видео с феновете

След 14 години чакане "Етър" отново е там, където му е мястото - при най-добрите.

Отборът от Велико Търново победи днес "Несебър" с 1:0 пред пълните трибуни на стадион "Ивайло" и стана шампион на Източната "Б" група.

"Виолетовите" бяха подкрепени от близо 6 000 хиляди верни привърженици и не ги разочароваха. Победният гол бе дело на Тодор Колев в 68-та минута, след страхотна комбинация със Станкев.

Сред официалните гости на двубоя бяха министърът на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков и кмета на Велико Търново Даниел Панов.

Още от първата минута "Етър" вдигна сериозно темпото и показа, че в този мач се интересува единствено от победата. Напрежението обаче си каза думата и домакините трудно... още...