„Няма смисъл“ спечели турнир

Осем отбора се включиха във футболната надпревара в Елена

Община Елена

При голям интерес се проведе традиционният турнир по футбол на малки врати за купата на град Елена под патронажа на кмета на общината инж. Дилян Млъзев, съобщиха от администрацията в балканския град.

В надпреварата, която се игра на спортната площадка в близост до градския пазар, участваха осем отбора.

В рамките на събитието за три седмици се изиграха 32 срещи, което прави турнира най-дългия организиран такъв към момента. Показател за големия интерес е и широката възрастовата граница между спортистите от 16 до 45 години.

На финала в турнира се изправиха един срещу друг съставите на "Няма смисъл” и "Килноки”. С два гола на Недко Стефанов и гол на Никола Костов отборът на "Няма смисъл” спечели финала с 3:0. Трети станаха "Безименните”, които победиха "Спартанците” с 3:1 в мач за малкия финал.

1279115

На класиралите се на първо, второ и трето място бяха връчени купи и раздадени парични награди. Със статуетка "Голмайстор” на турнира бе награден Никола Костов от отбора на "Няма смисъл” с 19 точни попадения.