Нови три медала за еленските джудисти

В пролетния турнир се състезаваха възпитаници на 13 клуба от страната

Община Елена

Три медала спечелиха джудистите от еленския спортен клуб "Ипон-87” на пролетния турнир за момчета и момичета в град Сливен. В спортната проява участваха 137 състезатели от 13 клуба от страната.

Еленският клуб се представи със седем спортисти.

При момчетата в категория до 30 кг Мартин Стойков спечели сребърния медал. Илия Наумов, което състезание е едва трето, стана бронзов медалист в същата категория. В категория +40 кг Георги Добрев завоюва бронзовото отличие.

Отлично представяне записа състезателката Елеонора Иванова, която зае петото място в категория +40 кг. Младата спортистка тренира от два месеца, а това и явяване на състезание е първо по ред.

1277023

Добро класиране направи Димитър Иванов в категория до 30 кг. Състезателят записа своето второ състезание и се класира пети. Седми места в своите категории заеха Тихомир Димитров /25 кг/ и Божидар Пенчев /35 кг/.