9 медала за тетевенци в състезание по спортно ориентиране

В състезанието по спортно ориентиране за купа "Тетевен", което се проведе през почивните дни, премериха сили над 150 състезатели от цяла България.

От тетевенския СКО "Вежен" взеха участие 18 деца, 9 от които бяха наградени с медали. Марина Пенчева - 1-во място във възрастова група Ж12, следвана от Габриела Мирчева, класирала се на 2-ро място. В групата на М14 и Ж14, Иван Стефанов и Християна Манева станаха носители на сребърни медали.

Във възрастовата група на М16 и Ж16, също на второ място се класираха Христо Кавалски и Иванела Пешева. В групата на най-малките М10 и Ж10, достойно се представиха Никол Нешева - 1-во място и Славяна Манева - 3-то място. Всички представители в тази група също бяха наградени с медали.

Източник: Община Тетевен