Русе 21°C

Русенските боксьорки са първи на Републиканското отборно първенство

Първенството се проведе в зала"Дунав" в Русе

Снимка: Община Русе

Жените на Боксов клуб"Русе" отново станах победителки в Републиканското отборно първенство по бокс за жени. Състезанието се проведе в русенската зала "Дунав" с участието на 124 боксьорки от 27 отбора.

Кметът Пламен Стоилов награди победителите в първенството. След русенките на втора позиция се наредиха състезателките на "Локомотив" – София, трети са представителките на Национална спортна академия.

1669230

Наградата за "Най-добър треньор" беше присъдена на Съби Събев от Русе. Боксьорът, който се представи най-добре на първенството пък е Светла Каменова, за което тя получи награда.

Купа за най-техничен бокс беше връчена на Габриела Димитрова. Стойка Петрова грабна купа "Васил Минчев", а Севда Асенова беше наградена за принос към русенския бокс.