Тетевен Волей с чиста победа над Изгрев (Ябланица)

Много положителни емоции за тетевенските фенове донесе слънчевият съботен ден. "Инвестбанк Тетевен Волей” постигна очаквана чиста победа (3:0) над отбора на "Изгрев” (Ябланица) и така се затвърди на втората позиция в НВЛ – Висша лига!

Зелените стартираха мача със силна игра и бързо натрупаха преднина над противника. Видимото преимущество в блокада и сервис не даде възможност на гостите да действат и съвсем естествено геймът бе спечелен от възпитаниците на Петър Мечкаров с 25:18.

Вторият гейм бе истинска игра на нерви и за домакините, и за волейболистите на "Изгрев”. След поредица от точки и грешки развитието на мача ставаше все по-неясно, но само до момента, в който умората си каза думата и тетевенци надделяха с 29:27.