„Алекс ОК“ би „Павликени“ с 4:1

"Алекс ОК" надви ОФК "Павликени" във втората си контролна среща с 4:1 на стадиона в търновското село Шемшево.

Резултатът в полза на победителя откри Иван Киряков още в четвъртата минута на срещата. Павликенците не паднаха духом и създадоха множество опасни положения към противника, но без резултат през първата половина на мача.

Втората част на двубоя започна с пропуск на Ивайло Иванов, по време на който топката мина на сантиметри от страничния стълб и не се стигна до изравняване.

В 55-ата минута защитник на "Павликени" допусна грешка и Танер Халилов вдигна резултата на 2:0 в полза на "Алекс ОК".

Резервата на "алексите", която беше пусната през 80-ата минута, отбеляза 3-ия гол за отбора си, а в следващата атака Петър Петров вкара последното 4-о попадение.

Шест минути преди края на играта Ивайло Иванов вкара единствения гол за тима си, с което се реши крайният резултат от 4:1.