"Алекс ОК" загуби от "Гигант" Белене

Снимка: sxc.hu

"Алекс ОК" - Шемшево загуби от третодивизионният "Гигант” (Белене) с 2:4.

Мачът бе изпъстрен с много голови възможности. Но въпреки добрата игра, алексите направиха грешки при изнасянето на топката това им докараха сериозни неприятности.

Първият гол падна в  17-ата минута. Единайсет по-късно бранител загуби топката, тя стигна до Тихомир Ченешков и юношата на ЦСКА изравни 1:1. Третият бе отбелязан в 65-ата минута от Светлин Перников за 1:2. В 70-ата Ченешков отново тръгна мощно при контра и би по диагонала за 1:3.

Десет минути преди последния съдийски сигнал дуото заформи нова добра атака и Станчев намали на 2:3. Последва обаче грешка в отбрана, Габриел Томов проби и приключи спора с попадение за 2:4.

"Алекс ОК”: Русев, Стоянов, Нотев, Марчев, Райков, Петров, Киряков, Григоров, Ил. Димитров, Халилов, Тодоров (Йорданов, Борисов, В. Димитров, Николов, Митев, Отчев, Иванов, Станчев).