"Алекс ОК" надви "Видима-Раковски" с 2:0

"Алекс ОК" успя да се наложи срещу противника си от Севлиево "Видима-Раковски" с 2:0 на техен терен.

"Алексите", подсилени от футболисти от "Етър", сред които Калоян Калчев, Георги Колев, Веселин Тисовски, Димитър Цонев и Цветомир Додуров, надделяха над юношите старша възраст от Севлиево, като не допуснаха гол в своята врата.

И двете попадения бяха на нападателя Георги Колев. Преди почивката имаше две възможности сам срещу вратаря на противника, които не пропиля и реализира в голове.

Румен Русе показа майсторски умения като вратар и спаси опасни удари през втората част.

"Алекс ОК" имаше и допълнителни възможности да увеличи резултата, но Тисовски и Йорданов не успяха да стигнал до точни попадения в мрежата.

Така двубоят завърши с 2:0 в полза на "алексите".