"Етър-24" победи като гост с 3:0 ФК "Несебър"

"Виолетовите" направиха заявка за челно класиране

etar1924.com

С резултат 3:0 като гост на "Несебър" ФК "Етър-24" спечели първата си голяма победа в новото първенство от четвъртия кръг в Източната "Б" група. Около 150 зрители, половината от които фенове на "виолетовите", приветстваха сериозната заявка на тима за място в челното класиране.

Футболистите на "Етър" започнаха ударна игра още в самото начало на мача. Разнообразните и находчиви комбинации показаха, че те играят с желание и хъс, а резултатът бе виден - и трите гола попаднаха в противниковата врата още през първото полувреме.

Мнението на специалистите е, че с тази си селекция "Етър"-ци ще превъзхождат много отбори в групата. Соченият предварително за фаворит "Ботев” (Пловдив) направи трето поредно реми и остана назад в класирането. Засега "Етър” е на трето място - само на точка от водача "Черноморец” (Поморие), с когото ще играе за първото място в групата в събота на стадион "Ивайло" във Велико Търново..

На терена срещу "Несебър" с резервните си бели екипи, излязоха "виолетовите": Цанков, Гайдаров, Костадинов, Сечков, Томаш, Георгиев (52 Сам дe Меестер), Апостолов, Русков, Мосауи (78 Самба), Ал. Младенов (75 Ст. Младенов), Димитров.

Източник: в. "Янтра днес"