"Етър" записа равенство с "Чавдар" (Етрополе)

"Етър" и "Чавдар" (Етрополе) завършиха наравно 1:1 в контрола в Дряново. За момчетата на треньора Цанко Цветанов това е втора проверка в два поредни дни, след като вчера рагромиха "Добруджа" с 5:1.

Двата отбора си размениха по едно попадение в средата на второто полувреме, като в 69-ата минута националът на Гваделупа Грегори Жандре откри резултата в полза на "виолетовите". Две минути по-късно Асен Вълчев изравни за етрополци от дузпа.

Ето в какъв състав излязоха двата тима. "Етър": 1 Цанков, 16 Гайдаров, 13 Гаджалов, 3 Макенджиев, 18 Атанасов, 7 Анев, 11 Димов, 21 Станкев, 15 Пивати, 14 Садула, 22 Красен Трифонов (12 Рашков, Ангелов, 6 Тихомир Трифонов, 10 Киков, Джейсън Бли, 8 Петров, 9 Грегъри Жандре, 24 Траоре, Пепси, Николаев, Наумов, Байдаков, Бето).

"Чавдар": 12 Дончо Николов, 6 Стоилов, 18 Григоров, 30 Вълчев, 13 Мурадов, 10 Илиев, 25 Атанас Димитров, 20 Чочев, 29 Иванов, 8 Иван Вълчанов, 5 Почански (1 Митев, 23 Гоговски, 4 Станислав Николов, 32 Стоил Николов, 21 Георгиев, 14 Пидев, 9 Етов).

"През първото полувреме стояхме добре, но не можахме да си вкараме положенията. Втората част бе по-слабата за нас. Дадох шанс на всички играчи, в четвъртък ще стане ясно кои от дошлите на проби ще отпратим обратно", заключи в края на футболната среща Цанко Цветанов.