"Етър" с нова победа

sport-vt.com

"Етър” победи с 4:0 "Ком” - Берковица.

Великотърновци играха един от най-силните си мачове от началото на сезона във "В” група.

Първият гол падна в 37-ата минута, реализиран от Илко Трифонов. В 49-ата минута Николаев бе изведен отляво и технично прехвърли вратаря за 2:0. В 52-ата минута Николай Иванов стреля, вратарят отби, но Тодоров от чиста позиция пропусна да вкара. Малко след това обаче Тодор Чирпанов с глава наниза третото попадение. Само след две минути и Николай Иванов прехвърли стража на гостите – 4:0.

Това е  трета поредна победа на свой терен, като досега има вкарани 10 гола у дома, без да е получавал гол. След срещата капитанът на тима Илко Трифонов съобщи, че фенклубът посвещава победата на бившия защитник на етърци Ивайло Русев, който бе приет по спешност в болница.

В следващия кръг "Етър” гостува на лидера "Партизан” (Червен бряг), а на 25-и предстои второ издание на дербито с "Локо” (ГО), този път за купата на АФЛ.