"Етър" с ново поражение

Поражението от "Пирин" предизвика Фейзи Илханлъ пак да обяви публично, че уволнява треньора Цанко Цветанов от поста му

Снимка: Булфото

"Пирин" Гоце Делчев нанесе поражение като гост с 0:1 като гост на "Етър" във Велико Търново.

Mачът беше равностоен, като и двата отбор поемаха инициативта в дадени моменти. Победното и единствено попадение в срещата падн в 51-та минута , когато Ходжа получи добър пас отдясно и с удар отблизо матира вратаря на етърци Димитров.

Успехът изкачи състава от Гоце Делчев до четвъртата позиция с 9 точки, толкова, колкото има и третия Ботев. Футболистите на Тенчо Тенев имат три победи от четири срещи и са загубили единствено от шампиона Лудогорец.

На другия полюс са играчите от Велико Търново, които имат само една единствена победа от четири мача, а поражението от новака Пирин силно разочарова публиката във Велико Търново.

Загубата от другия новак в елитната ни "А" група доведе до рокади в отбора на "болярите".

Резултатът провокира собственикът Фейзи Илханлъ да обяви публично, че уволнява треньора Цанко Цветанов от поста му, заявявйки:

"Освобождаваме треньора заради това, че настройва феновете срещу нас и заради загубата от Пирин (ГД). Стоим твърдо зад думите си", заяви Фейзи Илханлъ пред клубния сайт час след поражението.

Тази новина идва само ден след прес конференцията дадена от ръководството на клуба, в която от там увериха феновете, че в клуба няма напрежение.

___________________________________________________________________________________

Източник: Sporta.bg