"Локомотив" (ГО) разби "Спартак" (Пл)

Снимка: sxc.hu

Спартак продължава с неубедителното си представяне о. Този път, обаче, "синьо-белите" не достигнаха до измъчена победа, нито пък загубиха нещастно в края, а бяха разбити с 4:1 при гостуването си на

"Локомотив" (Горна Оряховица) разби в домакински мач "Спартак" (Плевен) с 4:1. Въпреки че плевенчани успяха да поведат в 2-тата минута чрез Любомир Тодоров, още през първата част се видя, че домакините стоят по-добре на терена.

Това си пролича особено силно през втората част, а ситуацията стана още по-тежка след втория жълт и респективно червен картон на Венцислав Миленов в 52-рата минута. След като се оказаха с човек повече, футболистите на "Локомотив" заредиха атака след атака. Независимо, че в този мач вратарят на "Спартак" Васил Тодоров направи добри спасявания му се наложи в минутите до края да извади топката четири пъти от мрежата си.

В досегашното класиране в първенството на Северозападна "В" група "Локомотив" е на 4-то място с 17 точки, "Спартак" е 9-ти с 12 точки. Първенеь е "Ботев" (Ликовит).