„Локомотив“ с последна победа за сезона

Снимка: sxc.hu

С безпрекословно 3:1 в последния мач за сезона, "Локомотив" надигра "Дунав-98" от Селановци – четвърти в крайното класиране на групата. Така горнооряховските железничари затвърдиха възходящото си развитие през сезона.

Тимът доминира през цялата среща, с изключение в края на първото полувреме, когато падналия дъжд извади футболистите за кратко от кондиция.

Иван Пенев разписа отбора срещу гостите с глава в 19-та минута след центриране от ъглов удар. Малко преди края на първото полувреме гостите изравниха с далечен удар.

Второто полувреме започна с натиск от страна на домакините и до 80-та минута футболистите на "Дунав-98" не успяха да излязат от своята половина на терена.

В 57-та Любо Генчев бе съборен в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, коята Тихомир Кънев реализира за 2:1. Пак той бе точен за 3:1 в 67-та минута, като този път засече с глава центриране на Тони Балъков. До края стражът на гостите отрази удар на Генчев, а след фал Балъков за малко не направи разликата още по-внушителна.

"Локомотив”: Христанов, Л. Стефанов /21 Велчев/, Пенев, Славчев, Панайотов, Й. Петров, Д. Димитров, М. Иванов, Л. Генчев, Кънев /86 М. Савов/, Балъков /80 Русев/.