Победа за юношите на "Етър"

sport-vt.com

Юношите старша възраст на "Етър 1924″ постигнаха нова, поредна 12-а победа в подзоновата група. Възпитаниците на треньора Борислав Евтимов удариха с 3:1 в Дряново местния "Локомотив”.

Първият гол падна в 33-ата минута от Захари Захариев, който получи пас отдясно и се разписа за 0:1.

След почивката "Етър 1924″ стигна и до втори гол. Хубава комбинация между Ивайло Тодоров и Цецо Петров бе завършена от Светослав Йорданов с точен изстрел за 0:2. После пък Йорданов записа и асистенция, като подаде на Ивайло Тодоров – 0:3. След гола старши треньорът на великотърновци Борислав Евтимов направи поредица от смени. Домакините стигнаха до почетен гол от дузпа, като етърци не бяха съгласни с отсъждането й.

След нейното изпълнение "Локомотив” (Дряново) стигна до крайното 1:3.