Футболен турнир за купата на кмета в Павликени

16 отбора дават заявка за победа

Снимка: inews.bg

Футболен турнир на закрито за купата на кмета Емануил Манолов започна снощи в Павликени.
Мачовете са от 17:30 ч. и ще се играят по две или три срещи на вечер, съобщи управителят на спортната зала в града Тихомир Трифонов.

16 отбора в четири групи ще играят по две полувремена по 20 минути, като на терена ще участват само по 5 играчи и един вратар. Заявка за купта ще дадат футболните отбори от Лесичери, Недан и Бяла черква, тимове на Професионалната гимназия по аграрна технология "Ц. Церковски”, на СОУ "Бачо Киро”, Районното полицейско управление и т.н. С най-екзотично име е отборът "Луда крава”.

Финалите са насрочени за 9 януари 2012 г. освен купата, победителят в турнира ще получи и премия от 250 лева. За класиралите се на второ и трето място премията е съответно 150 лв. и 100 лева.

______________________________________________________________________________________________