Футболно дерби в Златарица

Гостите от „Чумерна“ изравняват в 90-та минута

sport-vt.com

Въпреки доброто си представяне, гостуващите футболисти от "Чумерна" /Елена/ не успяха да спечелят мача с "Ботев' /Златарица/.

Ерхан Назифов от домакините пръв отбеляза в 5-ата минута. Еленчани пропуснаха много положения. "Ботев 21" остана с един по-малко, след като Ангел Димитров получи червен картон в 51-вата минута, предотвратявайки голова възможност. Динко Дерменджиев от "Чумерна" доведе до равенство с глава няколко минути по-късно.

В 66-ата минута Александър Стефанов шутира покрай вратаря и отбеляза за 2:1. Милен Михайлов от отбора на Златарица получи втори жълт и съответно червен картон две минути преди края. Минута по-късно го последва и Никола Костов от противниковия отбор. В 90-тата минута Веселин Василев отбеляза за 2:2 след отсъдена дузпа.