Известни са победителите от турнира по минифутбол

"Шести участък" и "Енев–Пилана" са новите шампиони в традиционния турнир по минифутбол за купата на Община Габрово. Двата състава спечелиха финалите при мъжете и юношите в XXI-то издание на надпреварата, които се изиграха пред около 700 зрители в зала "Орловец".

На трето място в юношеската надпревара завърши съставът на "Селесао", който надигра в малкия финал "Пустинните лисици" с 4:2. Голмайсторският приз на турнира стана притежание на Стефан Иванов от отбора на новите шампиони.

Той реализира 11 гола в шестте мача, които изигра отборът на "Енев-Пилана".

Третото място при мъжете беше спечелено от състава на "Стеф-Еверест", който надигра с 11:5 в малкия финал дряновския "Металолеене".

Наградите от турнира бяха връчени от членовете на постоянната комисия за младежта и спорта към Общински съвет – Габрово – Анчо Анчев и Добромир Проданов. Шампионът "Шести участък" и третият в класирането - "Стеф-Еверест", както и голмайсторът Емил Георгиев, получиха само спечелените премии от наградния фонд на турнира.

Присъединете се към Sever.bg във Facebook, за да следите и там всичко, което публикуваме.

Източник: Община Габрово