Джудисти от Кнежа жънат победи

Един златен, един сребърен и два бронзови медала спечелиха спортистистите на "Будо спортист"

Снимка: Булфото

Спортистите на клуба "Будо спортист" в град Кнежа се прибраха с медали от Държавния шампионат по джудо за момчета и момичета, което се проведе през почивните дни в София.

Състезателите на Емил Милов спечелиха заслужено един златен, един сребърен и два бронзови медала. Цветан Дочев се справи безапелационно с конкуренцията и с лекота стана шампион на България в категория 30 кг.

С добро представяне Надя Бурдиняшка взе бронза в категорията си - 52 кг. Момчетата Генади Бурдиняшки (38 кг.) и Теодор Табашки (42 кг.) също показаха добра подготовка и форма и заслужиха бронзовите отличия в своите категории.

________________________________________________________________________________

Източник: vratzaplus.com