Плевен 21°C

„Локомотив“ (ГО) падна от „Спартак“ с 2:3

Плевенчани победиха отбора "Локомотив" - Горна Оряховица с 2:3 на терен в техния град.

"Спартак" откри резултата в своя полза в 20-тата минута от началото на играта. Малко по-късно обаче след подаване на Любомир Ганчев голмайсторът Тихомир Кънев изравни резултата за 1:1.

След грешка при изнасяне на топката в 71-вата минута плевенчани обърнаха с 1:2. Малко преди "Спартак" да отбележи третия си гол за 1:3 Мариян Симеонов, който игра за "Локомтив" , но сега е футболист в "Спартак", получи червен картон, но веднага след това беше заменен от свой съотборник и численото равенство на терена се запази.

Явор Генчев от "Локомотив" след индивидуална атака успя да вкара топката в противниковата врата в 85-тата минута. Така се стигна до резултата от 2:3, който се запази до края на срещата.

Източник: Велико Търново Спорт