Плевен 21°C

"Спартак" Плевен с поредна победа

Отборът затвърждава първото място в "Б" група

Снимка: spartak-pleven.bg

Спартак записа четвърта поредна победа от първенството на "Б" група. В Сливен "синьо-белите" се наложиха над местния едноименен тим с 2:0 и по този начин затвърдиха лидерската си позиция след VІІ кръг.

Мачът започна добре за плевенчани. Още в 10-тата минута Любомир Иванов беше съборен в наказателното поле на домакините и съдията отсъди дузпа, реализирана от Десислав Русев.

През вторите 45 минути Спартак продължи да диктува играта, но явно футболистите пестяха сили и се пазиха от нежелани травми преди най-важните двубои до края на есента.

Следващият мач за "синьо-белите" и на 7-вми октомври, неделя, когато в Плевен гостува отборът на Видима-Раковски.

_________________________________________________________________________________

Източник: spartak-pleven.bg