Вход | Регистрация

Предимно слънчево, очаква се захлаждане

Предимно слънчево, очаква се захлаждане
Снимка: Север.бг

Времето днес  ще бъде предимно слънчево.

След обяд и привечер над западните райони и планините ще се развива купеста облачност, на изолирани места там слабо ще превали. Ще духа слаб, в източните райони до умерен вятър от североизток, в Северозападна България – временно от северозапад. Максималните температури ще бъдат между 31° и 36°. През нощта от североизток ще започне да прониква по-хладен въздух, информират от НИМХ.

Над Черноморието времето ще бъде слънчево. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максимални температури на въздуха: 29°-32°.

Над планините ще бъде предимно слънчево. След пладне ще се развива купеста облачност и до вечерта на изолирани места в западните масиви ще превали краткотрайно. Ще духа предимно умерен североизточен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 26°, на 2000 метра – около 17°.

Атмосферното налягане слабо ще се повиши и ще бъде малко по-високо от средното за август.

<< Sever.bg във Facebook >>



Докладвай за нередност в статията
Добави коментар