Вход | Регистрация

Президентът не почива

И днес има политически срещи

И лидерът на "България без цензура" Николай Бареков отиде при президента Росен Плевнелиев.

Той бе като продължение на политическия диалог, провеждан от държавния глава с парламентарните политически партии и с партиите, представени в Европейския парламент по повод запознаване с приоритетите на служебното правителство.

Ускоряването на плащанията на средствата от Европейския съюз и работата по Споразумението за партньорство на България с Европейската комисия за периода 2014-2020 година ще бъдат сред основните задачи пред служебния кабинет, заяви президентът Росен Плевнелиев. Държавният глава увери, че назначеното служебно правителство ще бъде съставено от проевропейски и надпартийни експерти, които мотивирано и прозрачно ще работят по важните за обществото теми, като здравеопазването, икономиката и сектор "Енергетика".

Основна задача пред служебното правителство е да гарантира провеждането на честни избори. 

Партия "България без цензура" приема аргументите на президента и категорично подкрепя актуализация на Държавния бюджет и на Бюджета на Националната здравноосигурителна каса, заяви лидерът на партията Николай Бареков. 

Присъединете се към Sever.bg във Facebook, за да следите и там всичко, което публикуваме



Докладвай за нередност в статията
Добави коментар