Вход | Регистрация
Русе 21°C

Last Remains с нов вокал

Last Remains с нов вокал
Last Remains - "Фейсбук"

Нов вокал има вече русенската метълкор/хардкор банда Last Remains. Това беше обявено официално на страницата им във "Фейсбук" вчера.

Отсъствието на досегашния вокал Димитър Ангелов - Митака ще се компенсира с близък на групата приятел - Александър "Screamoe" Атанасов. Той е автор на първия видеоклип на Last Remains към песента "Our Demise (Honor Et Liberta)", който излезе тази година и е част от сплит албума с друга ъндърграунд метъл група - Overdawn.

Първият концерт на русенците в състав: Screamoe (вокали), Илиян Кръстев (китара), Светлин Арнаудов (китара), Милен Петров (бас) и Боян Николов (барабани) ще бъде на 13 октомври в  Old School - Hard Rock Club в крайдунавския град.

Димитър Ангелов - Митака направи прощален концерт с момчетата от Last Remains на 16 септември.  Причина за оттеглянето му от групата е заминаването му в чужбина.

___________________________________________________________________________________


Следи ни и във Фейсбук на: http://www.facebook.com/Sever.bg



Докладвай за нередност в статията
Добави коментар