Русе 21°C

5 златни медала за боксов клуб "Русе" в Румъния

Купа, второ място при жените и 8 индивидуални отличия спечелиха русенските боксьори на турнира

Снимка: sxc.hu

С 5 златни медала се завърна боксов клуб "Русе" от турнира "Стяула" в Румъния, който се проведе от 21 до 23 декември в Букурещ, съобщи изпълнителният директор на клуба Илия Сяров.

В престижната надпревара се състезаваха боксьори от цяла Румъния и русенският тим бе сред поканените да участват.

Челните места в класирането при момчетата спечелиха Ангел Йорданов /36 кг/ и Нурал Ремзиев /44 кг/.

При момичетата златото отиде при Марина Буюклиева /48 кг/, Десислава Лазарова /75 кг/ и Силвия Ангелова /81 кг/.

Общо 15 състезатели от боксов клуб "Русе” участваха в турнир "Стяула” . Освен с петте златни медала, отборът се завърна с купата при момчетата, второто място при жените и 8 сребърни и бронзови индивидуални отличия.