"Спартак" (Плевен) записа равенство с "Пирин" (Разлог)

Снимка: sxc.hu

ПФК "Спартак" завърши наравно 1:1 при гостуването си на "Пирин" (Разлог) в мач от втория кръг на "Б" група.

През второто полувреме на срещата паднаха две попадения. В 63-ата минута пиринци изпълниха фал и Шумантов леко отклони топката в мрежата за 1:0. Десетина минути преди края плевенчани изравниха чрез Русев, който засече с шпагат центриране отляво на съотборник. После плевенчани натиснаха, но така и не достигнаха до голова ситуация.

В тази среща, Красимир Бислимов заложи на отбор в състав: Станислав Антонов - вратар, Петър Ванков, Кристиян Григоров, Милен Тодоров, Цветомир Панов, Ивайло Раденцов, Любомир Иванов, Янислав Иванов, Станислав Иванов, Ивайло Дангуров и Десислав Русев.

___________________________________________________________________________________