Малките етърки с две победи

etar64.org

Своята първа и успешна изява имаха най-малките великотърновски хандбалистки на "Етър-64″. Те успяха да спечелят тазгодишната надпревара до 10-годишни, проведен в старата столица с участието на отборите на домакините, "Ловеч” и "Бъки” (Габрово).

Срещите се играха в зала "Сава Величков”. В тази възраст мачовете са от две полувремена по 15 минути. В първия двубой възпитаничките на треньорката Соня Богданова срещнаха състава на "Ловеч” и го разбиха с категоричното 21:0. Далеч по-оспорван бе вторият двубой срещу връсничките им от "Бъки”. Въпреки това домакините успяха за вземат ценната победа с 12:11.

За "Етър-64″ играха и се представиха отлично: Александра Ангелова, Михаела Петрова, Марияна Димитрова, Стефани Йорданова, Диляна Ташкова, Ивета Парашкевова, Моника Стефанова, Елизабет Еминова, Калина Александрова, Габриела Стрехчева, Никол Йорданова, Михаела Генчева, Даниела Стефанова и Камелия Илиева.