"Локомотив" с победа над "Ситомир"

"Локомотив"  с победа над "Ситомир"
ФК "Локомотив" - ГО

"Локомотив” (ГО) постигна победа с 5:0 като гост на "Ситомир” (Никопол).

Още във 2-ата минута гостите поведоха. Мартин Иванов намери Любо Генчев, който с удар от границата на наказателното поле прати топката в горния десен ъгъл за 0:1.  Вторият гол в 40-ата минута напълно реши двубоя. След центриране отдясно от фаул Антоний Балъков с глава прати топката в мрежата – 0:2.

В 65-ата минута обаче "Локо” (ГО) отново удари. Явор Генчев центрира отляво от свободен удар и защитникът Иван Пенев с глава направи преднината класическа. Той се включваше активно в атаките и само след 4 минути отново засече топката, но този път с крак след корнер за 0:4.

Отново Иван Пенев с диагонален удар прати топката в напречната греда. В самия край на мача "Локомотив” стигна и до пети гол – Красен Трифонов проби отляво и Тихомир Кънев с пета оформи крайното 0:5.

"Локо” (ГО): Димов, Стефанов, Пенев, Славчев, Панайотов, Яв. Генчев (80 Г. Иванов), Л. Генчев, М. Иванов (72 Станков), Кънев, Кр. Трифонов, Балъков (80 В. Трифонов).